Паралімпійці Дніпропетровщини отримали державні нагороди

21 вересня 2021 о 19:30 - 2321

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Паралімпійці Дніпропетровщини отримали державні нагороди

10 спортсменів, 16 тренерів та спеціалістів паралімпійської збірної України із Дніпропетровщини нагородили державними відзнаками. Відповідний Указ підприсав Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє  ДніпроОДА.

Серед нагород  – ордени «За заслуги», «За мужність», «За працю і звитягу», ордени княгині Ольги.

«Паралімпійці Дніпропетровщини показали в Токіо блискучий результат. Імена спортсменів назавжди залишаться в золотому спортивному  фонді нашої області. Пишаємося!», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Серед нагороджених із Дніпропетровщини – шеф місії національної паралімпійської збірної України Олена Зайцева. Вона поділилася: ці ігри для неї були сьомі, але найважчі.

«Паралімпійські ігри завжди сповнені палітрою яскравих почуттів і емоцій. Патріотизму, ейфорії від перемог і розчарувань від поразок. Ці ігри були складні. Ковідні обмеження, постійний контроль за переміщенням спортсменів далися в знаки. Але Україна зайняла 6 місце в загальному заліку. І це – перемога»,– підкреслила Олена Зайцева. 

Цьогоріч спортсмени Дніпропетровщини здобули 18 нагород  на Паралімпіаді в Токіо: 5 золотих, 8 срібних і 5 бронзових медалей.

Установили три рекорди світу і Європи.

Найрезультативнішими виявилися пловці та легкоатлети, дехто виборов по кілька нагород.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: