Останній суд над генералом, на долі якого 49 смертей

11 листопада 2020 о 10:15 - 1726

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Останній суд над генералом, на долі якого 49 смертей

У грудні в Дніпрі відбудеться останнє засідання Апеляційного суду в справі генерала Назарова, якого суд першої інстанції визнав винним у загибелі 49 військових 25 десантної бригади в небі над Луганщеною. Про це повідомив адвокат Віталій Погосян, передає сайт 49000.com.ua.

Трагедія сталася 14-го червня 2014 року. Луганськ був захоплений трористами та їх російскими кураторами  і саме туди направили групу з 40 десантників 25 бригади. Хлопці, а також дев’ять членів екіпажу, переміщувались літаком Іл-76. На підльоті до аеропорту російські терористи підбили Іл-76 з ПЗРК «Игла». На землю впали вже тільки залишки літаку. В катастрофі загинули всі, хто знаходився в літаку.

Фатальний наказ висадитися в луганському аеропорту віддав генерал Віктор Назаров.  Після цього суд визнав його винним у службовій недбалості та засудив до семи роками в’язниці.

Назаровим біла подана апеляція і вже незабаром суд винесе остаточний вердикт, який визначить долю генерала.

Засідання відбудеться 4 грудня в 10:30 на вулиці Харківській в будівлі Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Влітку вже збирались провести засідання, та у суддів виникла потреба додаткового вивчення матеріалів експертиз. Суди по цій справі проходять ще 2017 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: