Оплачені ремонти в дніпровських парках ім. Володі Дубініна та «Новокодацькому» конвертували у готівку

10 вересня 2020 о 10:40 - 12550

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Оплачені ремонти в дніпровських парках ім. Володі Дубініна та «Новокодацькому» конвертували у готівку

У Дніпрі виявлено факт розтрати бюджетних коштів під час реконструкції парків – обшуки в офісах комунальних підприємства та підрядника підтвердили злочинну змову.

Про це інформує пресслужба облпрокуратури.

Так, Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі слідчими СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу ГУ ДФС в області, проведено ряд обшуків в рамках кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів під час паркової реконструкції у місті Дніпрі (ч.4 ст.191 КК України).

Ще у 2018 році між двома комунальними підприємствами Дніпровської міської ради та ТОВ було укладено договори на реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, а також на капітальний ремонт стадіону та дитячої естради, що знаходяться у молодіжному парку «Новокадацький».

Теперішній огляд показав, що на території відсутня будь-яка будівельна техніка та працівники, протягом двох років роботи майже не проводились, а їх обсяг не відповідає даним в офіційних документах.

«За даними слідства, посадовці товариства з обмеженою відповідальністю, перебуваючи у злочинній змові зі службовими особами комунальних підприємств, внесли у кошторисну документацію недостовірні відомості щодо фактичної вартості виконаних робіт та придбаних матеріалів.

У подальшому частину отриманих бюджетних коштів зловмисники перевели на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств, конвертували у готівку та розподілили між собою», – йдеться в повідомленні.

В ході проведення санкціонованих обшуків в офісах комунальних підприємства та ТОВ, а також за місцем мешкання директорів правоохоронними органами вилучено проектно-кошторисну і тендерну документацію, договори, печатки і штампи, грошові кошти тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: