Випробування чемпіонатом України пройдено: «Олімпійські резерви» прийняли перші змагання (фото, відео)

17 листопада 2020 о 07:30 - 2768

verasta3verasta3


Випробування чемпіонатом України пройдено: «Олімпійські резерви» прийняли перші змагання (фото, відео)

Вперше в Дніпрі пройшов  Чемпіонат України з бадмінтону серед дорослих, вперше Дніпро зміг прийняти змагання такого рівня.

Будинок ігрових видів спорту, побудований коштом обласного і державного бюджету, відкритий цього тижня, який відповідає світовим стандартам, дав таку можливість. Тут будуть проводити і світові, і європейські змагання.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Вчорашній чемпіонат – це основний старт для бадмінтоністів країни, за його результатами буде сформована Збірна України. 112 спортсменів з Дніпра, Києва, Одеси, Вінниці, Миколаєва змагалися за нагороди.

Головна інтрига змагань – це перемога 19-річного Данила Боснюка з Дніпра над досвідченим Артемом Почтарьовим з Харкова у фіналі. Із протоколом змагань можна ознайомитися на сайті федерації бадмінтону ubf.com.ua.

Висловили своє захоплення залом і самі спортсмени. «Ця зала– краща в Україні зал на сьогоднішній день для нашого виду спорту. Тут є абсолютно все, що потрібно для комфортної гри і для реабілітації, для всього. Це дійсно – супер», – говорить Марія Улітіна – учасниця української збірної з бадмінтону.

Народний депутат, чемпіон Європи з бадмінтону серед юніорів Кирило Нестеренко розповів, що був у багатьох країнах Європи, і бачив залів такого рівня не так уже й багато у всій Європі. Тому він радий, що для спортсменів змінюються умови для тренувань на краще. Тепер від них – кращі результати, кращі досягнення та він сподівається вже на медалі на олімпійських іграх.

Так само вважає і Єлизавета Жаркая – майстер спорту міжнародного класу. Вона теж була на багатьох міжнародних змаганнях у різних країнах Європи, тому з впевненістю заявляє, що ця зала європейського рівня.

«Це перший чемпіонат України, який відбувається у знову відкритому спортивному комплексі «Олімпійські резерви». Я як голова обласної ради, обласна рада в цілому, підтримуємо в широкому діапазоні спортивні заходи. Для нас дуже важливо, щоб спорт розвивався, щоб Дніпропетровщина була максимально представлена ​​своїми спортивними досягненнями.

Загалом ці змагання показали, що в нас зростає сильна зміна і молоді спортсмени можуть дати гідний бій. Я вітаю переможців і дякую всім учасникам за гру, за враження та емоції», – привітав всіх голова Дніпропетровської обласної ради, віце президент федерації України з бадмінтону Святослав Олійник.

«Ми довго чекали на зал такого рівня. Це дозволить підвищити рівень підготовки наших спортсменів. Мушу сказати про те, що спортивний комплекс відповідає всім міжнародним стандартам, які є сьогодні у світі. І думаю, що це, напевно, найкраща зала  бадмінтона в Україні, де можуть атлети, тренери показувати свій результат і змагатися за перемоги. І за це ми вдячні Дніпропетровській області, її керівництву», – подякував Олексій Дніпров, голова Федерації України з бадмінтону.

Нагадаємо, спортсменки з Дніпропетровщини перемогли на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: