Оголошено прийом заявок на дніпровський дебатний турнір з політичних реформ

05 квітня 2021 о 12:15 - 611
Оголошено прийом заявок на дніпровський дебатний турнір з політичних реформ

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” оголошує старт прийому заявок від команд для участі у дебатних турнірах по всій Україні.

Про це повідомляє Громадський простір.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Вже 5-й рік поспіль активна молодь бере участь у національних дебатах з політичних реформ і отримує призи та визнання. Цього року дебатний турнір відбудеться у  30 містах України за форматом Британські парламентські дебати на платформі ZOOM. Цей формат був сформований на початку ХХ століття в Великобританії, завдяки підтримці університетів Оксфорду та Кембриджу.

Дебати  використовують для розвитку культури ведення дискусії та розвитку демократичних цінностей. Під час дебатів учасники вчаться формувати думку, шукати факти, аби дізнатися більше про те, що важливо для суспільства. Саме дебати допомагають розвиватися громадянському середовищу і вчать ухвалювати раціональні виважені рішення. Завдяки дебатам розвивається культура публічних дискусій, толерантне відношення до опонентів, а також – формуються навички аргументованого переконання.

Дніпровський дебатний турнір відбудеться 21 квітня (середа) з 15.00 по 19.00. Запрошують студентів 1-2 курсів, учнів 10-11 класів з Дніпропетровської області.

Для участі у дебатах необхідно заповнити анкету, в якій ви реєструєте команду з 2 гравців. Реєстрація за посиланням (до 20.04 включно): https://forms.gle/FFEcM1PnU9jNqy648

Теми дебатів:

  • реформування політичних партій;
  • участь молоді у формуванні політики;
  • участь громадян у посиленні публічності та прозорості органів влади.

Контакти для зв’язку: Дмитро Чернишов, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі, тел. 050-802-22-89, e-mail: dnipro.inres@gmail.com

 Захід відбувається в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Також «Лица» писали: «Олігархія консервує бідність», – Максим Голосний (відео).

Поділитися: