Обстеження укриттів та бомбосховищ на Дніпропетровщині: в обласній раді пройшло засідання

07 червень 2023 о 20:00 - 3770

Avataradmin


Обстеження укриттів та бомбосховищ на Дніпропетровщині: в обласній раді пройшло засідання

Наразі в Дніпропетровській області налічується 3350 захисних споруд різного типу. Станом на вечір 05.06.2023 перевірено 3301 споруду.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

«До перевірки були залучені органи  місцевого самоврядування, обласна військова адміністрація спільно з районними військовими адміністраціями, ГУ ДСНС у області, ГУ Національної поліції у області, за сприяння Управління Служби безпеки України. 3 власниками укриттів, які виявилися недоступними, ведеться робота. По деяким з них матеріали вже передані правоохоронним органам», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

Крім того в Дніпрі та Нікополі в місцях скупчення людей (зупинки, сквери тощо) встановлено 75 швидкомонтованих сховищ. 

«В наших найближчих планах – провести навчання для керівників комунальних підприємств, установ, закладів Дніпропетровської обласної ради, щодо порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях і укриття населення», – сказав начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Анатолій Сугак. 

За результатами засідання було вирішено, в тому числі, забезпечити обстеження ycix приміщень, які можливо використовувати для укриття населення та розширення фонду захисних споруд цивільного захисту.

«Якщо ви знаєте про якесь закрите укриття – телефонуйте 102. У нас вже було 54 таких звернення. Фіксуємо їх не на папері, а виїзжаємо, дивимось, притягуємо до відповідальності», – підсумував заступник начальника ГУ Нацполіції Володимир Богоніс.

Раніше “Лица” повідомляли:

На Дніпропетровщині ветерани та люди з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно опанувати IT- професію

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: