Облрада звернулася до парламенту з приводу адмін.реформи

03 серпня 2020 о 11:30 - 8824
Облрада звернулася до парламенту з приводу адмін.реформи

У зверненні пропонується до обговорення два варіанти змін до нового територіального устрою в області, розроблені обласною владою та депутатами ВР.

Як зазначено у документі, перший: виключити з меж Синельниківського району території Брагинівської сільської, Межівської селищної, Миколаївської сільської, Новопавлівської сільської, Першотравенської міської, Петропавлівської селищної, Слов’янської сільської, Української сільської громад; включити їх натомість до території Павлоградського району.

Другий варіант голова обласної ради Святослав Олійник запропонував розглянути у тому раз, якщо перший не знайде підтримку в парламенті. Він передбачає перенесення центру Синельниківського району до міста Першотравенська, відповідно Першотравенський район у складі територій Брагинівської сільської, Васильківської селищної, Великомихайлівської сільської, Дубовиківської сільської, Зайцівської сільської, Іларіонівської селищної, Маломихайлівської сільської, Межівської селищної, Миколаївської сільської, Новопавлівської сільської, Першотравенської міської, Петропавлівської, Роздорської та Покровської селищних, Раївської, Слов’янської та Української сільських, Славгородської селищної та Синельниківської міської територіальних громад.

Нагадаємо, що  у Дніпропетровській області мешканці деяких  громад висловили незгоду щодо нового поділу на райони. В першу чергу, через те, що новий адміністративний центр – м.Синельникове – знаходиться далеко від їх громад. За словами жителів, це ускладнює пересування та отримання адміністративнтх послуг.

Втім, треба  ще раз уточнити – нові межі районів та їх назви стосуються лише питань юридичного характеру. Це ніяк не вплине на отримання медичних послуг, адміністративних послуг, які так само доступні у ЦНАПАХ, незалежно від місця їх розташування.

Поділитися: