Облцентр зайнятості оприлюднив рейтинг затребуваних на Дніпропетровщині у 2020 році професій

06 січня 2021 о 11:27 - 1134

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Облцентр зайнятості оприлюднив рейтинг затребуваних на Дніпропетровщині у 2020 році професій

У січні-грудні 2020 року про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості майже 14,3 тисяч роботодавців Дніпропетровської області. Протягом 2020 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями, становила майже 70 тис. од.

Про це повідомив Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

Станом на 1 січня 2021 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 6 тис. вакансій. Крім того, містилася інформація про майже 1,5 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільша частина (майже 68,8%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області у січні-грудні 2020 року, була зосереджена у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на спеціалістів з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 22%) та кваліфікованих робітників з інструментом (майже 17%). За конкретними професіями дуже затребуваними виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, токарі, трактористи.

Також у минулому році спостерігався значний попит на працівників сфери послуг (продавці, охоронники, кухарі, швачки тощо).

Наразі серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися фахівці з досвідом роботи – лікарі, інженери різних галузей, вихователі, вчителі, бухгалтери, майстри, фахівці, психологи, менеджери та викладачі. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та кур’єри.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: