Обласні депутати вирішили, куди спрямують бюджетні кошти Дніпропетровщини

28 вересня 2021 о 09:00 - 8118

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Обласні депутати вирішили, куди спрямують бюджетні кошти Дніпропетровщини

Вирішували вони це питання на засіданні профільної комісії.

Про це повідомили у Дніпропетровський обласній раді.

Фінанси з місцевих бюджетів поповнили кошторис області на 30 439 300 грн. Їх планують витратити у тому числі на придбання оргтехніки для 72 громад регіону, а також мультифункціональних спортивних майданчиків для 19 ОТГ.

Окрім того, громади області отримають кошти державного бюджету на розвиток освітньої галузі. А саме 2 305 700 грн на ремонт та придбання обладнання для шкільних їдалень та оснащення ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти.

25 936 800 грн з державної субвенції депутати обласної ради вирішили спрямувати на забезпечення житлом дітей-сиріт. Кошти підуть на придбання 3-х будинків для ДБСТ (Криворізька міська та Покровська селищна громади), а також виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для  51 особи з-поміж дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (по 18 територіальних громадах).

Щодо охорони здоров‘я, було виділено 5 885 700 на:

  •  капремонт «Психоневрологічного центру медико-соціальної реабілітації дітей з тяжкими розладами мовлення та ураженнями центральної нервової системи”;
  •  для забезпечення розрахунків «Гейківської багатопрофільної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги” за природний газ та електроенергію;
  •  на облаштування обладнанням медичного складу “Криворізький протитуберкульозний диспансер” для належного зберігання вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, протитуберкульозних препаратів, препаратів для діагностики, лікування та супроводу осіб з ВІЛ, та інших медикаментів;
  •  на виплату пільгових пенсій;
  •  на виконання капітального ремонту системи електропостачання у приміщенні медичного складу “Криворізький протитуберкульозний диспансер”.

Збільшено дохідну та видаткову частини обласного бюджету коштом субвенцій держави на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери, для проведення поточного середнього ремонту вул. Дніпровської у м. Павлограді, створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти, розробку комплексних планів просторового розвитку територій ОТГ.

Раніше «Лица» також писали про те, що у 2021 році на Дніпропетровщині народилося майже 14,5 тис немовлят.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: