Обласна служба зайнятості у період посилених карантинних обмежень працює в звичному режимі

11 січня 2021 о 15:14 - 1168
Обласна служба зайнятості у період посилених карантинних обмежень працює в звичному режимі

Дніпропетровська обласна служба зайнятості у період з 8 до 24 січня 2021 року працює у звичному режимі, повідомили на офіційному сайті центру.

«Рекомендуємо нашим клієнтам перед запланованим відвідуванням центру зайнятості чи Філії зателефонувати туди і дізнатись про режим роботи», – зазначили на сайті.

Адреси, у т.ч. електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області можна отримати за посиланням.

На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями, а саме:

– відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

– під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

– працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Для отримання додаткової інформації можна звернутися за телефоном гарячої лінії Дніпропетровського обласного центру зайнятості: 056) 722 24 07.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині сотні тисяч людей не мають роботи.

Поділитися: