Обидва клуби з Дніпропетровщини припинили участь у Кубку Європи ФІБА

24 березня 2021 о 13:45 - 5206

Avataradmin

У вівторок, 23 березня, відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубку Європи ФІБА. З трьох українських клубів, які виступають на цій стадії турніру, зіграли свої зустрічі «Прометей» з Кам’янського та «Дніпро». Обидва українські клуби зазнали поразки.

«Прометей» мав усі шанси вийти у чвертьфінал, але провалив останню «десятихвилинку». До цього часу команда з Кам’янського вела в рахунку у матчі проти бельгійського «Монса» та мала перевагу у 9 очок. Проте бельгійці в останній чверті захопили ініціативу та змогли вирвати перемогу – 88:81.

Матч «Дніпра» проти румунської «Ораді» розпочався з мінімальної переваги українського клубу. Однак вже на велику перерву «дніпряни» пішли з відставанням у три очки. Далі румунський клуб лише збільшував свою перевагу. В останній чверті «Дніпро» намагався нав’язати боротьбу та відіграти гандикап, але не вдалося. Як результат, 72:78, поразка українців.

Сьогодні, 24 березня, свій матч в 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА зіграє останній український представник – «Київ-Баскет». Він гратиме проти ізраїльської «Нес-Ціони».

Як ми повідомляли раніше, СК «Дніпро-1» проведе найближчі матчі без глядачів.