Нову спортивну базу створили для мешканців Дніпропетровщини

09 жовтня 2020 о 20:50 - 3484
Нову спортивну базу створили для мешканців Дніпропетровщини

У центрі Верхньодніпровська завершили реконструкцію стадіону. Проєкт втілили за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Подарували друге життя старому та занедбаному стадіону у Верхньодніпровську. Тепер це сучасний спортивний об’єкт, на якому зможуть проводити не лише аматорські ігри, а й професійні футбольні змагання», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Футбольне поле накрили штучним газоном та засипали спеціальною сумішшю кварцового піску та гумової крихти. Встановили ворота, зробили огорожу та глядацькі трибуни. На них зможуть розміститися близько 300 вболівальників.

«Для освітлення поля звели 14-метрові опори. Замість звичайних гологенних світильників встановили сучасні та енергозберігаючі led-прожектори, – розповів представник підрядної організації Олександр Губа. – Також облаштували територію – зробили пішохідні доріжки та паркувальні місця».

Поряд із полем «з нуля» звели адміністративну будівлю. Усередині – дві тренерські кімнати та 2 роздягальні для різних команд, туалети й душові. Є медичний пункт, пост пожежної охорони та VIP-зала.

 

 

Поділитися: