Новомосковські поліцейські за 3 години знайшли зниклу дівчинку

24 лютого 2021 о 12:15 - 1001

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Новомосковські поліцейські за 3 години знайшли зниклу дівчинку

23 лютого до Новомосковського районного відділення поліції звернулась 39–річна жінка, яка повідомила про зникнення  неповнолітньої доньки. Як з’ясувалося, 14-річна дівчинка пішла до школи та не захотіла повертатися до дому.  

При зверненні мати зниклої дівчинки розповіла, що намагалася самостійно розшукати доньку, не змогла та звернулася до поліції. Отримавши повідомлення  поліцейські кримінальної поліції та ювенальної превенції Новомосковська негайно розпочали пошуки. Попередньо правоохоронці встановили, що це не перший випадок уходу дівчинки із дому, тому  розширили  територію пошуків, як у Новомосковську так і в Дніпрі. Упродовж декількох годин поліцейські розшукали неповнолітню, знайшли її біля магазину на одній із вулиць Новомосковська.

На щастя жертвою злочину чи нещасного випадку дівчинка  не стала. Наразі її повернули матері. Відносно жінки правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та провели профілактичну бесіду.

Нагадаємо, під час ліквідації пожежі у м. Покров вогнеборці врятували чоловіка.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: