Новий аеропорт Донбасу з’явиться у Святогірську

06 квітня 2021 о 12:15 - 684
Новий аеропорт Донбасу з’явиться у Святогірську

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що зараз вибирають місце для будівництва нового аеропорту на Донбасі, про який раніше говорив президент України Володимир Зеленський. За його словами, його можуть побудувати в районі Святогірська.

Про це розповів віце-прем’єр-міністр і міністр по Донбасу Олексій Резніков в інтерв’ю телеканалу «Дім».

«Ми зараз аналізуємо, як це влаштовано в інших містах світу, де теж напружена військова ситуація. Наприклад, як заходять на посадку літаки в Ізраїлі або в Багдаді. Ми вивчаємо цей досвід «, — заявив він.

Резніков додав, що питанням безпечного повітряного коридору займається «Украерорух». Міністр навів приклад проекту, який запропонували реалізувати на базі Святогорська.

«Його розробили народний депутат Володимир Воронов і його колеги, і вони мене в хорошому сенсі втягнули в цю роботу. Я був на презентації і просто закохався в цей проект. Мені дуже хочеться його реалізувати. Це ідея створення в Святогорську хаба — туристичного, освітнього, IT-шного. Я вважаю, що це абсолютно реалістично «, — вважає віце-прем’єр.

Він нагадав, що у Святогорську знаходиться Свято-Успенська Святогірська лавра, яка є магнітом, в тому числі для паломництва і релігійного туризму.

Як ми повідомляли раніше, Дніпропетровщина — у трійці регіонів-лідерів по кількості занедбаного житла.

 

Поділитися: