Нові дані по результатам місцевих виборів на Дніпропетровщині

03 листопада 2020 о 12:46 - 1563

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Нові дані по результатам місцевих виборів на Дніпропетровщині

Центрвиборчком продовжує публікувати результати місцевих виборів.

За даними Центральної виборчої комісії, у місті Апостолове мерські перегони виграв самовисуванець Андрій Оса, який набрав 37,1% голосів виборців. Оса є власником продовольчих магазинів у Апостолове, а також приватного підприємства “Осса”, яке неодноразово вигравало тендери на будівельні роботи від міськради. Чинний мер-самовисуванець Станіслав Нігай набрав трохи більше 5% голосів.

у Кам’янському місцева партія “Бджола” виграла вибори до міськради, а міський голова Кам’янського Андрій Білоусов виграв у першому турі мерських виборів.

Тим часом у Кам’янському перерахують голоси на двох виборчих дільницях. Таке рішення було ухвалене Кам’янською міською ТВК за скаргою кандидата в депутати міської ради від ВО “Свобода” Дмитра Кропотова. Він стверджує, що під час підрахунку голосів на ДВК №121015 та №121021 мали місце порушення.

У місті Покров чинний мер Олександр Шаповал, що балотувався від партії “Слуга Народу”, набрав 78,9% голосів й переміг у виборах міського голови.

За інформацією Центрвиборчкому, в містах Західного Донбасу громадяни переобрали на нові терміни минулих мерів: Анатолія Вершину в Павлограді, Оксану Вінницьку в Першотравенську та Віталія Тарелкіна в Тернівці. Головою Богданівської сільради залишається Олексій Грищенко, в Троїцькому – Олег Чуприна. В Вербках на виборах переміг шахтар-прохідник Віталій Кривошея, в Межиріцькій сільраді – пенсіонерка Клавдія Чернець. Всі – самовисуванці.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: