Нова соціологія: після спалаху коронавірусу і масових агітаційних заходів в Дніпрі та області просів і рейтинг Філатова

11 жовтня 2020 о 09:00 - 18368
Нова соціологія: після спалаху коронавірусу і масових агітаційних заходів в Дніпрі та області просів і рейтинг Філатова

Центр соціальних та маркетингових досліджень «ГОЛОС +. Народна соціологія» міста Дніпра представив результати опитувань, які проводились 7-8 жовтня 2020 року по місцевих виборах до міської ради Дніпра.

Якби вибори міського голови пройшли вже на цьому тижні, 26,8%  респондентів в першому турі підтримали б Сергія Риженка від «Слуги народу».

За чинного ж мера Дніпра Філатова проголосували б 25,1% виборців. Після спалаху коронавірусу і масових агітаційних заходів в місті та області просів і рейтинг партії «Пропозиція», услід за рейтингом Філатова.

За колишнього губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула готові проголосувати лише 11,2% опитаних, далі йде Загід Краснов – 9,4%. Мгер Куюмчян (ВО «Батьківщина») –  6,2% респондентів, Сергій Нікітін (ОПЗЖ) –  6,1%.

На виборах до міськради жителі Дніпра готові підтримати «Слугу народу» 26,6%, партію Пропозиція – 17,1%, Блок Вілкула – 9,7%, ГС Краснова –  8,6%, ОПЗЖ – 7,2%, ЄС – 4, 8%.

Нагадаємо, у Дніпрі 26 вересня, відбулася акція «Боря — балабол!». Активісти вимагали відправити міського голову Дніпра Бориса Філатова до в’язниці.

Для довідки: Дослідження проводилося з 7 по 8 жовтня 2020 року всій території Дніпра, в 8-ми районах шляхом особистого інтерв’ю F2F. Всього було опитано 1.200 респондентів у віці старших за 18 років. Дані є репрезентативними на рівні всього міста за показниками стать і вік (старших за 18 років), а також за ознакою поділу міста на адміністративно-територіальні райони. Середня тривалість одного інтерв’ю склала – 17 хвилин. Помилка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,8%.

Поділитися: