Німеччині соромно за будівництво “Північного потоку-2”

25 серпня 2021 о 17:00 - 9556

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Німеччині соромно за будівництво “Північного потоку-2”

Чиновники країни намагаються хоч якось виправдатися, але це в них не дуже добре виходить.

У цьому впевнена екс-заступник глави МЗС України Олена Зеркаль, яка обіймає посаду радника міністра енергетики України, повідомляє Ukrrudprom.

Нещодавно на полях Кримської платформи у ході дискусії навколо російського газогону прозвучали тези про те, що газ росіян “брудний” у прямому й переносному сенсі. Після тристоронньої зустрічі міністрів енергетики США, Німеччини та України керівниця американського міністерства енергетики Дженніфер Грьонхольм сказала, що:

“Російський газ – найбрудніший у світі через величезні викиди CO2 у процесі видобутку і транспортування, так само як і через корупцію, шантаж й маніпуляції”.

За інформацією Зеркаль, всі представники зійшлися на тому, що експортні газопроводи Росії повинні працювати в рамках обмежень Третього енергопакета.

Також екс-заступниця глави МЗС додала, що на тлі максимальної близькості позицій України і США спроби Німеччини виправдати себе перед світом виглядають, як виправдання за будь-яку ціну.

Попри те, що “Північний потік-2” вже майже добудований, українські чиновники, серед яких й Олена Зеркаль, мають надію, що країна не зазнає через це великих збитків.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: