Нікопольський завод феросплавів підвищує зарплату на 17,5%

29 березня 2021 о 17:30 - 1342

AvatarVirsavia Gonchar


Нікопольський завод феросплавів підвищує зарплату на 17,5%

Нікопольський завод феросплавів (НЗФ, Дніпропетровська обл.) з 1 березня поточного року підвищує заробітну плату всім працівникам на 17,5%, а фахівцям найбільш затребуваних професій підвищення буде диференційованим і складе 20-26,5%. Зарплата по підприємству складе 18 тис. грн.

Про це повідомляє корпоративне видання “Електрометалург”.

Вказується, що в лютому рівень середньої зарплати на НЗФ сягнув 14 497 грн, що становить 111% по відношенню до січня, коли середня зарплата по заводу становила 13 084 грн.

“Вже з 1 березня фонд оплати праці підвищується на 20% і становитиме 126,5 млн грн з нарахуваннями. Середня зарплата по заводу складе більше 18 тис. грн, у технологічного персоналу – близько 21 тис. грн, плавильник – близько 31 тис. грн, горнового – близько 25,5 тис. грн, сортувальника-здавальника – близько 19 тис. грн. Загальне підвищення по всіх професій – від 3000 до 5000 грн “, – уточнив генеральний директор заводу Володимир Куцин.

За його словами, гендиректора і його заступників торкнеться мінімальний відсоток підвищення – 15%. Інші співробітники підприємства отримають базове підвищення на 17,5%.

Максимальне підвищення зарплати на рівні 26,5% планується за гостродефіцитними спеціальностями: слюсар з ремонту рухомого складу, слюсар з ремонту автомобілів, електромонтер оперативно-виїзної бригади, електрослюсар з ремонту устаткування, токар, слюсар-ремонтник, слюсар-ремонтник ЦПФ і ЦРМО-1, електромонтер з ремонту та обслуговування обладнання, електромонтер з ремонту та обслуговування обладнання ЦПФ, електрогазозварник, слюсар з виготовлення обладнання, слюсар з ремонту КВП – всього 1283 людини.

НЗФ – найбільше в Україні підприємство з виробництва силіко- і феромарганцю. Використовує імпортну та вітчизняну сировину для виробництва феросплавів.

Завод контролюється групою EastOne, яка створена восени 2007 року в результаті реструктуризації групи “Інтерпайп”, а також група “Приват” (обидві – Дніпро).

Також ми писали: Профспілки АМКР вимагають підвищення зарплати на 36%.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: