Недоумство і відвага. Підсудний «від 7 до 12» чиновник купив позашляховик

18 листопада 2021 о 13:55 - 14820

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Недоумство і відвага. Підсудний «від 7 до 12» чиновник купив позашляховик

Чиновника судять за привласнення, розтрату або заволодіння мільйонами гривень міськбюджету Дніпра шляхом зловживання службовим становищем.

Автомобіль Hyundai Santa Fe 2015 р.в. у вересні придбав заступник начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Овчинніков Антон Володимирович.

Про це повідомляється в Єдиному держреєстрі транспортних засобів.

Такий автомобіль, в середньому, коштує $18.400.

Нагадаємо, Антон Овчинніков є обвинуваченим у справі про «відкати» на шкільних ремонтах. За ч. 3, 4, 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України його можуть покарати позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Hyundai Santa Fe 2015 року; подібну придбав обвинувачений Овчинніков

 

Інформація з Єдиного держреєстру транспортних засобів

 

Крім Овчиннікова, на лаві підсудних знаходяться також інші, хто, за даними слідства, у змові «відмили» на капітальному ремонті дніпровських шкіл мільйони гривень:

  • заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сушко Ксенія Анатоліївна,
  • в.о. начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Аджимян Олександр Рафікович,
  • тодішній директор ТОВ «Будівельна-Гільдія» (код 42750528) Кірман Олександр Борисович.

У лютому ц.р. депутати Дніпровської міської ради вивели працівників відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради з-під дії антикорупційного законодавства. Відтоді Овчиннікову та Аджимяну не треба подавати декларації до НАЗК, надавати свої дані на журналістські запити, вони не є відповідальними за правопорушення на роботі, тощо.

Наступне судове засідання по цій справі № 204/435/21 відбудеться 24 листопада 2021 о 15:30 у Бабушкінському райсуді м. Дніпропетровська.

Скрин порталу «Судова влада України»

 

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: