Названа область, в якій найкомфортніше вести бізнес

02 лютого 2021 о 09:30 - 1156

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Названа область, в якій найкомфортніше вести бізнес

У Житомирській області виявилося максимально комфортно вести бізнес.

До таких висновків прийшли аналітики, які поділилися дослідженням «Regional Doing Business».

Складаючи рейтинг, експерти враховували гроші і час, які потрібно витратити підприємцю, щоб відкрити бізнес, платити місцеві податки, оформити земельну ділянку, приєднання до електромереж, отримати дозволи на будівництво і електронні сервіси.

В результаті, в п’ятірці лідерів опинилися також Чернігівська область, місто Київ, Рівненська область, Вінницька та Івано-Франківська області, які розділили п’яте місце.

А ось найбільш несприятливими регіонами для бізнесменів виявилися Київська та Луганська області, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Миколаївська області.

Згідно з результатами дослідження, за рік найсерйозніший зростання показала Запорізька область, а ось деградувала сильніше інших Миколаївська область.

Разом з тим, за словами керівників проектів BRDO Вадима Загарія, навіть в Житомирській області, яка в цьому році виявилася в лідерах, спостерігаються серйозні проблеми і прогалини у веденні бізнесу, з якими потрібно боротися.

Зокрема, в Житомирі потрібно попрацювати над «електронними сервісами», так як за цим показником регіон-лідер виявився в самому хвості рейтингу.

Також ми писали: Школярам допоможуть стати на шлях підприємництва.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: