НАЗК перевірить «пенсійну» чиновницю, на яку зненацька «впало» багатство

02 грудня 2021 о 07:05 - 10878

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


НАЗК перевірить «пенсійну» чиновницю, на яку зненацька «впало» багатство

Не маючі грошей, продала квартиру у Нікополі за 290 тисяч – купила у Дніпрі за 1,9 мільйона.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірить в порядку черговості декларацію заступниці начальника юридичного управління – начальниці відділу представництва інтересів в судах та інших органах Головного управління Пенсійного фонду України (ПФУ) в Дніпропетровській області Землянухіної Наталії Сергіївни.

Таку відповідь отримала газета «Лица».

Чиновниця Пенсійого фонду України на Дніпропетровщині 27 жовтня 2021 подала до реєстру НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, де повідомила про придбання квартири у м. Дніпро за 1 млн 874 тис. гривень.

Десятьма днями раніше вона повідомила НАЗК про продаж за 289,3 тис. грн нерухомого майна.

При цьому, у щорічній декларації за 2020 рік Наталія Землянухіна задекларувала нуль грошових активів та біля 300 тис. грн зарплати за рік, 36 тис. аліментів та ще 895 грн різного.

Тобто коштів для придбання квартири майже за 2 мільйони гривень в жінки, згідно її декларації, не було.

«Посада, яку обіймає Землянухіна Н.С., відповідно до примітки до ст. 51-3 Закону (Закону України «Про запобігання корупції» – авт.) належить до категорій посад службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Таким чином, Національне агентство проведе повну перевірку декларації зазначеного субєкту декларування за 2020 рік згідно з черговістю», – відповів керівник Управління проведення спеціальних перевірок та моніторингу способу життя Олександр Амплеєв.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: