Науковці перевірили стан води річки Дніпро

01 липня 2021 о 10:00 - 6612

AvatarVirsavia Gonchar


Науковці перевірили стан води річки Дніпро

У Дніпрі зобов’язали підприємства встановити спеціальні станції моніторингу атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон та контролювати стан стічних вод у каналізаційні мережі.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Тому у сквері «Прибережний» до міжнародного дня річки Дніпро перевірили якість води (тестсистема Вінклера). Науковці взяли пробу з Дніпра та змішали  з декількома хімічними реагентами. Вони зазначають, що через рясні дощі показники річки в нормі.

Голова громадського об’єднання підводних мисливців та рибалок Валентин Левшин зазначає, що цвітіння річки зумовлено використанням фосфатів мешканцями та підприємствами, які скидають відходи у воду.

600 підприємств зобов’язали до кінця 2021 року встановити спеціальні станції моніторингу атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон та контролювати стан стічних вод у каналізаційні мережі міста. Бо їх діяльність може призвести до погіршення стану атмосферного повітря, поверхневих чи підземних вод.

Начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Іван Бондар розповів, що у Дніпрі затверджена Комплексна програма екологічної безпеки на 2021-2025 рр.

Найбільшими підприємствами-забруднювачами міста на межі санітарно-захисних зон встановлено 5 постів моніторингу: ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» (3 пости), «Придніпровська теплова електрична станція» та АТ «ДТЕК Дніпроенерго» (2 пости).

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: