Нагородження екоактивних містян: у Дніпрі пройшов «Dnipro Green Hope 2021»

08 грудня 2021 о 15:00 - 10072

AvatarVirsavia Gonchar


Нагородження екоактивних містян: у Дніпрі пройшов «Dnipro Green Hope 2021»

У Дніпрі пройшов «Dnipro Green Hope 2021 – відзнака екосвідомих дніпрян».

Як повідомили в Дніпровській міській раді, екоактивних містян відзначили за сімома номінаціями: Refuse – відмова від зайвого, Recycle – перероблення, Reuse – повторне використання, Regreenery – озеленення, Recreation – зміна мислення, Renovation – зелені інновації, Regeneration – біорізноманіття. Подібний захід у Дніпрі пройшов вперше і йому немає аналогів в Україні.

Також під час заходу департамент екологічної політики Дніпровської міської ради відзвітував про виконану роботу у 2021 році.

Як зазначають організатори, департамент екополітики за 2021 рік провів близько 15 заходів. Це – артпленер на полігоні ТПВ «Правобережний», «Eco Dnipro Film Fest 2021» – перший у місті фестиваль екологічного кіно, екологічний майстер-клас для студентів з вимірювання рівня якості повітря та води, акваплогінг на каяках тощо.

Список переможців «Dnipro Green Hope 2021 – відзнака екосвідомих дніпрян».

Статуетки:

  1. Refuse – Лілія Моруга, співзасновниця премакультурного центру «КрінKrin».
  2. Recycle – Олександр Гречка, засновник пункту приймання та сортування вторинної сировини «Underground».
  3. Reuse – комунальний заклад освіти НВК № 37 «Дніпровська гімназія-школа 1 ступеня -дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради.
  4. Regreenery – ГО «Озеленення Планети» у Дніпропетровській області.
  5. Recreation – компанія «Titan Cup».
  6. Renovation – компанія «Biosphere».
  7. Regeneration – ГО «Підводних мисливців та рибалок Дніпра».

Дипломи:

  1. Артем Павліченко – перший проректор НТУ «ДП».
  2. Максим Сорока – експерт, голова комітету проєкту «Екологія підприємства», доцент Українського державного університету науки і технологій, науково-технічний радник проєкту «Досить труїти Кривий Ріг».
  3. Олексій Ангурець – директор ГО «Зелений світ – друзі Землі».
  4. Микита Доброславський – журналіст «ДніпроTV», автор програми «Рівень Помаранчевий»
  5. Євген Горбатюк – представник компанії «Бєлая бяроза».
  6. Вікторія Даценко – декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів.
  7. Наталія Літвіненко – власниця мережі кінотеатрів «Планета кіно».
  8. Максим Голдін – співавтор проєкту dnipro.design, автор проєкту «Мий Дніпро»
  9. Сергій Пустовий – депутат Дніпровської міської ради.
  10. Сергій Іщенко – начальник відділу благоустрою об’єктів зеленого господарства КП «Дирекція територій та об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради.
  11. Олена Савенко – директорка телеканалу «ДніпроTV».
  12. Надія Палагута – директорка торговельно-розважального центру «DelmarMall».
  13. Світлана Чуб – власниця компанії «Richka.ua».
  14. Катерина Присяжнюк – керівниця Дніпровського офісу EBA.
  15. Людмила Сон – співзасновниця, CEO Primus Inter Pares School.
  16. Тетяна Буланна – керівниця Дніпровської лабораторії «Noosphere Engineering School».
  17. Наталя Начар’ян – голова постійної депутатської комісії з екології Дніпровської міської ради.
  18. Марина Ковальчук – учасниця ГО «Асамблея культурного обміну України».
  19. Галина Левицька – директорка Європейської гімназії.
  20. Маріанна Мірошніченко – голова правління ГО «Вірність».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: