Надзвичайники Дніпропетровщини боролися з вогнем та чоловіком-підривником

26 серпня 2021 о 14:00 - 2477

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Надзвичайники Дніпропетровщини боролися з вогнем та чоловіком-підривником

В минулі декілька днів фахівці Служби порятунку мали, як завжди багато роботи. В основному вони тушили пожежі, але траплялися в їх нелегкій роботі й більш екзотичні випадки.

Про це повідомляє ГУ ДСНС.

Так, одразу ж після свят, у середу 25 серпня, займання сталося в домі на вулиці В. Івасюка, що в Дніпрі. Там полум’я охопило квартиру на другому поверсі триповерхового багатоквартирного житлового будинку.

На боротьбу з вогнем було кинуто одразу два пожежних відділення. Й не дарма, тому що пожежу у спальній кімнаті квартири вдалося приборкати всього лише за 4 хвилини. Постраждалих внаслідок пожежі немає.

Вже наступного дня, тобто 26 серпня, пожежу довелося тушити вже у селищі міського типу Межова, що у Дніпропетровській області. Загальна площа пожежі склала 60 м²: спочатку зайнялася одна господарча споруда, а потім за нею й друга, яка була розташована поруч. Вогонь просто перекинувся з даху на дах. На ліквідацію пожежі надзвичайники Дніпропетровщини витратили майже півтори години.

Але головне, що у результаті цієї трагічної події ніхто не постраждав.

В ніч між цими двома випадками, з 25 на 26 серпня, ще в одній частині Дніпропетровської області, а саме у Кривому Розі чоловік погрожував підірвати багатоповерхівку. На місце прибули правоохоронці та рятувальники.

Підривник погрожував усім, гучно викрикував погрозу з вікна своєї квартири на шостому поверсі. Поліції не вдалося домовитись з агресором про те, щоб той відкрив двері у помешкання. Тоді на поміч прийшли рятівники. Фахівці Служби порятунку просто зрізали двері у квартиру й дали доступ правоохоронцям. Рятівні роботи пройшли успішно.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: