На трасі Знам’янка-Луганськ-Ізварине вже уклали 33 км нового асфальту

03 жовтня 2020 о 09:00 - 4092

verasta3verasta3


На трасі Знам’янка-Луганськ-Ізварине вже уклали 33 км нового асфальту

На Дніпропетровщині ремонтують одну з найпроблемніших ділянок траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Загалом приведуть до ладу 45 км дороги – від Криничанського посту поліції до межі міста Дніпро.

Зараз у розпалі – улаштування вирівнюючого шару покриття. Підрядники вже уклали 33 км нового асфальту. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Цьогоріч масштабне оновлення доріг в області відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво». Будують і ремонтують магістралі міжнародного, національного та місцевого значення. Робота кипить і на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Там на одній із найпроблемніших 45-кілометровій ділянці вже укладають вирівнюючий шар асфальту. Такий ремонт – вперше за декілька десятиліть», – зазначив голова  Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, У Кривому Розі обласним коштом збудували дорогу між мікрорайонами Сонячний та Ювілейний.

Нині вже 33 км ділянки траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине, що ремонтують, – із вирівнюючим шаром нового асфальту. Згодом укладуть і верхній пласт покриття.

Траса М-04 міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине пролягає територією чотирьох областей. Загальна протяжність дороги Дніпропетровщиною – майже 300 км.

 

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: