На Решетилівській трасі зводять новий міст через канал Дніпро-Західний Донбас (фото)

31 жовтня 2020 о 09:00 - 1277

verasta3verasta3


На Решетилівській трасі зводять новий міст через канал Дніпро-Західний Донбас (фото)

На Дніпропетровщині будують сучасну трасу на Київ – в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів. Вже проклали 19,4 км нового автошляху.

Зараз у розпалі роботи на наступній ділянці у 9,2 км. Дорожники дійшли до каналу Дніпро-Західний Донбас. Зараз там зводять міст, який з’єднає обидва береги. У розпалі – улаштування чотирьох опор, на яких стоятиме переправа.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, передає прес-служба облдержадміністрації.

«Будівництво траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – важлива частина масштабної програми Президента України «Велике будівництво». Сучасним 4-смуговим автобаном можна буде швидко діставатися столиці, – зазначив голова  Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Нині у розпалі – роботи на черговій 9-кілометровій ділянці. Одна зі стратегічних точок – міст через канал Дніпро-Західний Донбас. Зараз там розгорнулися масштабні роботи».

Нова магістраль на Київ, яку зараз будують в обхід населених пунктів Петриківщини та Царичанщини, перетинатиме канал Дніпро-Західний Донбас. Зараз там зводять міст. Підрядники вже зробили на обох берегах буро-набивні палі. Тепер улаштовують крайні опори – по одній з кожного боку.

Розпочали роботи і на воді. Там готують основу під ще дві опори.

Загалом на Дніпропетровщині побудують понад 58 км траси Н-31: від села Лобойківка до межі Дніпропетровської області з Полтавською.

Нагадаємо, на будівництво майже 30 км нової траси на Київ витратять понад 10 мільярдів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: