На Південній розбирають на цеглини будинок з мешканцями

16 липня 2020 о 16:00 - 2626

adminadmin


На Південній розбирають на цеглини будинок з мешканцями

На перехресті вулиць Південної та Паторжинського розбирають на цеглу будинок, в частині квартир якого живуть люди. Поліція не втручається.

Минулого року “Лица” вже писали про долю будинків в самому центрі міста, на перехресті вулиць Південної та Паторжинського в матеріалі «Розвиток кварталу» – через пожежі та продаж чужих квартир?»
З того часу — за осінь, зиму і частину весни — шість разів у закинутих частинах будинків виникали невеликі пожежі, в тому числі спалили квартиру останньої мешканки будинку по Південній, 9, через продаж якої по сумнівним документам йшла судова тяганина з ТОВ “Аста” підприємця Вадима Єрмолаєва. Знайшли два трупи безпритульних таодин труп африканця без одягу та документів. Як виявилося влітку 2020 року, це був доволі спокійний період.
В середині червня на Південній з’явилася бригада з 6 робітників, яка почала розбирати будинки та вивозити дореволюційну цеглу. За словами Олександра, мешканця будинку за адресою Південна, 11, це вже третя така бригада з 2017 року, коли почався конфлікт між місцевими мешканцями та структурами Єрмолаєва. Як згадує сам Олександр
“Я им говорю – уже двоих пережил. А они – ну нас не переживёте”.

Ще гіршого напрямку справи набрали на початку липня. Якщо до того розбирали будівлі, де мешканців не лишилося, то тепер справ дійшла і до будинку 11, на розі Південної та Паторжинського, де ще лишається кілька мешканців. Спочатку розбирали частину, що виходить на Південну. За словами місцевих мешканців, через особливості конструкції дореволюційного будинку, після знищення опорних конструкцій цієї його частини можуть завалитися й інші.
За кілька днів зайшли з боку схилу, з якого в дощі тече вода. Нову діру в стінах зробили безпосередньо поряд з квартирою Олександра.

Неодноразові виклики поліції на активність добувачів цегли не вплинули аж ніяк. Слідчим по цій справі, за словами Олександра, ще з подій 2017 року є Наталя Кущенко з Соборного відділення поліції. За цей час вона не опитала жодного потерпілого, не задовольнила жодного клопотання і не відповідає на дзвінки. Під час викликів поліції в протоколи вносилися прохання мешканців будинків на Південній долучити ці матеріали до кримінальної справи, та до слідчого Кущенко про виклик їх на допит. “Это всё как в бездонную мусорную бочку бросается. Полиция в этом смысле уже давно самоустранилась” – каже Олександр.

За три роки, які мешканці будинків на Південній звертаються в різні інстанції, найгрше ставлення до себе вони відчули після початку карантину. “Карантин по части незаконной деятельности – золотое дно, главная отписка на все обращения – карантин” – каже Олександр. “Нам отвечают по каждому факту вызывайте полицию”, полиция приезжет, все друг на друга смотрят. Полиция уезжает, всё продолжается”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: