На паспортизації водних об’єктів у Дніпрі були штучно завищені обсяги робіт, їх вартість та якість, – облпрокуратура

21 липня 2020 о 09:45 - 9992

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На паспортизації водних об’єктів у Дніпрі були штучно завищені обсяги робіт, їх вартість та якість, – облпрокуратура

У Дніпрі розслідуються факти заволодіння бюджетними коштами посадовцями міської ради та приватних підприємств на суму 18 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

Так, у травні 2018 року між Дніпровською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо виконання робіт з паспортизації водних об’єктів у місті Дніпрі. За даними слідства, в ході виконання умов договору було штучно завищено обсяги робіт, їх вартість та якість. А виділені на них бюджетні кошти у сумі 18 млн грн перераховано двом субпідрядним організаціям, які мають ознаки фіктивності.

Кримінальне провадження розпочато прокуротурою за фактом заволодіння бюджетними коштами та зловживання службовим становищем посадовими особами міської ради та підприємства (ч.3 ст.191 та ч.2 ст.364 КК України).

20 липня 2020 року правоохоронними органами проведено обшуки у приміщеннях департаменту Дніпровської міської ради та його структурних підрозділів, а також за місцем мешкання фігурантів справи.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Нагадаємо, наразі в суді розглядається кримінальна справа про крадіжку бюджетних 16,9 млн грн на паспортизації вулиць у Дніпрі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: