Поряд з “Новим центром” у Дніпрі Єрмолаєв побудує “Ермітаж”

04 лютого 2022 о 12:25 - 15407

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Поряд з “Новим центром” у Дніпрі Єрмолаєв побудує “Ермітаж”

Автостанцію «Новий центр» планують перенести за межі кварталу та створити на її місці громадський простір із озелененням.

Загалом у цьому кварталі, неподалік ТРК «Мост Сіті Центр», з’явиться багатофункціональний комплекс «Ермітаж».

Про це повідомили у Фейсбук-спільноті BuilDnepr з посиланням на детальний план кварталу вулиць Харківської, Глінки, Коцюбинського та Липинського.

На місці ринку “на Ширшова” та занедбаних будівель усередині кварталу з’явиться величезний МФК “Ермітаж”, що складається з торгового центру (по суті є стилобатною частиною) та двох висотних будівель, розташованих на ньому. Його планують з’єднати із ТРЦ Мост Сіті надземним пішохідним переходом. Відновлений шикарний фасад Будинку Померанцева буде вбудовано у будівлю торгового центру. Автостанцію “Новий центр” планують перенести за межі кварталу та створити на її місці громадський простір із озелененням. Підготовчі роботи стартують уже цього року. Архітекторами проекту є Сергій Філімонов та Наталія Каширіна. Девелопер Alef Estate, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що компанія Alef Estate належить бізнесмену Вадиму Єрмолаєву (нар. 1968 у Дніпропетровську), який входить у ТОП-100 найбагатших людей України. Статки Єрмолаєва у 2016 році оцінювали у 322 мільйона $. Компанію “Алеф” він створив 1998 року спільно зі Станіславом Віленським.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: