На лівобережжі у Дніпрі з’являться три супер-сквери

01 квітня 2021 о 13:00 - 1281

Регіна ОрловаРегіна Орлова


На лівобережжі у Дніпрі з’являться три супер-сквери

Уже в цьому році десятки мільйонів гривень пустять на благоустрій трьох скверів на лівому березі у Дніпрі.

Про це повідомляє gorod.dp.

Зараз по пр Слобожанському, 65 йдуть земельні роботи. Уже відсипаний вал, який захистить сквер від шуму і пилу з проїжджої частини.

В сквер завезли молоді дерева, чагарники і багаторічні рослини. Як тільки закінчать землевпорядні роботи, їх висадять в грунт. У сквері залишилося 90 старих дерев та висадять ще понад 300 молодих платанів, ялин, кленів фламінго і близько 8 тисяч різних чагарників.

«Зараз міська влада проводить реконструкцію даного скверу. Тут буде міні-сквер Прибережний в лівобережній частині міста. Це і сучасні дитячі майданчики з гумовим покриттям, газонне покриття, автоматична система поливу, освітлення, спортивні елементи і майданчик для вигулу собак», – презентував проект депутат міськради Сергій Пустовий.

Спочатку жителі району хотіли упорядкувати сквер в рамках проекту «Бюджет участі» і зібрали необхідну кількість підписів. Але міська влада вирішила розщедритися поза рамками бюджету участі і виділити кошти на масштабну реконструкцію. На облаштування 1,9 гектарів скверу виділили майже 100 млн гривень. Повністю сквер буде готовий до серпня, обіцяє Пустовий.

На Слобожанському, 65 роботи вже йдуть, а в сквері на перехресті вулиць Калинової та Образцова реконструкція ще на етапі вибору підрядників і експертизи проекту.  Відомо, що тут буде дитячий майданчик з гумовим покриттям, майданчик для вигулу собак, багато зелених зон.

Роботи в сквері планують почати в середині травня і реалізувати проект до кінця року. Вартість благоустрою скверу становитиме біля 10 млн.

Поки єдиний упорядкований сквер на лівобережжі знаходиться в районі вулиці Калнишевського за ДК «Металург». Цей сквер роками упорядковували самі жителі, а в минулому році на нього звернули увагу міська влада і виділили кошти на реконструкцію. Сквер назвали ім’ям загиблого жителя району Олександра Усачова.

У минулому році реалізували тільки першу чергу реконструкції. Зробили дитячі майданчики, технопарк і майданчик для вигулу собак. В цьому році в сквері планують обладнати скейт-парк і тиху зону відпочинку. На другу чергу з міського бюджету планують виділити 25 млн гривень.

Третій етап – обладнання спортивної зони (футбольні, волейбольні, баскетбольні поля) в сквері Усачова. Зараз третя черга на етапі проектування. На неї міська влада планує витратити близько 20 млн гривень.

Також “Лица” писали: У розпал пандемії в Дніпрі встановлять фонтанчики питної води у громадських місцях.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: