На Дніпропетровщині зводять малі групові будинки для дітей-інвалідів (фото, відео)

14 вересня 2020 о 18:26 - 2203

verasta3verasta3


На Дніпропетровщині зводять малі групові будинки для дітей-інвалідів (фото, відео)

Умови життя, наближені до сімейних, затишок і комфорт. Сьогодні це головні критерії догляду та виховання дітей, які залишились без батьківського піклування, повідомляє прес-служба обласної ради.

Саме для них в області зводять малі групові будинки, розраховані на 10 дітей. Один з таких незабаром відкриють у селі Раївка Синельніківського району. Тут роботи вже виконані на сто відсотків. Умови життя для малечі виконані за всіма сучасними критеріями.

Микола Хохлов, підряник розповідає: «Пять комнат – по два человека, плюс – обслуживающий персонал: шикарный зал, игровые площадки, отопление, теплые полы. Все сделано для детей. Все, что здесь сделано – сделано добротно».

Зводили груповий будинок з нуля. Загальна вартість об’ єкту – 13, 953594 тис. грн. – майже 14 млн гривень. Тут утеплений фасад, сучасна вентиляція та система кондиціонування, освітлення, пожежна та охоронна сигналізація.

Звичайно, яскраве оздоблення зсередини.

Будівля одноповерхова та повністю пристосована для дітей з інвалідністю. Пункти сповіщення – прямо в комнаті дитини. Дитина-інвалід натисканням кнопки може визвати дорослого.

 

На подвір’ї також зробили благоустрій території, виклали плиткою тротуари, облаштували майданчики для ігор, занять фізкультурою та відпочинку. Все –задля цікавого дозвілля та всебічного розвитку дитини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: