На Дніпропетровщині жінка замордувала своїх дітей, а потім переховувалась від слідства

02 вересня 2021 о 11:00 - 2617

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині жінка замордувала своїх дітей, а потім переховувалась від слідства

Для цього вона із Марганця на Дніпропетровщині втікла аж до Києва. Але правосуддя знайшло горе-мати й там.

Про це повідомляють у поліції, та додають, що громадянку тепер не лише позбавлять батьківських прав, але будуть тримати за ґратами.

Жінка злісно не виконувала батьківських обов’язків, та залишила двох маленьких діток – чотирьох років, та малюка, якому був лише один рік, вдома без нагляду. Це призвело до справжньої трагедії: у квартирі був увімкнений електрообігрівач та несправна проводка. Досить швидко виникла пожежа. Врятуватися змоги не було – двері жінка зачинила, а сама пішла пиячити. Малеча загинула.

Після оголошення підозри у скоєнні злочину за статтею “Злісне невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки”, 38-річна жінка стала переховуватись від слідства. Знайти її правоохоронцям вдалося лише у Києві. З’ясували також, що вона і раніше перебувала на обліках поліції за також правопорушення. Горе-мати неналежна ставилася до своїх батьківських обов’язків. Вона була навіть позбавлена батьківських прав щодо старших дітей. Як їй дозволили опікуватися меншими, правоохоронці не пояснюють.

Тепер жінку взяли під варту в залі суду без права внесення застави.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: