На Дніпропетровщині завершили ремонт 4-х мостів

25 листопада 2020 о 15:45 - 672

AvatarVirsavia Gonchar


На Дніпропетровщині завершили ремонт 4-х мостів

На Дніпропетровщині завершили капітальний ремонт 4-х мостів: у Павлоградському, Солонянському та Нікопольському районах. Ще два в процесі роботи.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Опікуємося інфраструктурою регіону. Оновлюємо місцеві автошляхи, а ще – приводимо до ладу розташовані на них штучні споруди: мости і шляхопроводи. Деякі з них раніше були доведені до аварійного стану, або навіть зруйновані. Цьогоріч капітально відремонтували 4 такі споруди. Нині вони абсолютно безпечні для пересування», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Невеликий міст, який побудували півстоліття тому, був у аварійному стані. За цей час  бокові балки зруйнувалися, а середні опори – деформувалися. Розташований він на сільській дорозі між Миронівкою та Шолоховим у Нікопольському районі. Зараз міст відновлений та відремонтований.

Переправа в Солонянському районі розташована на під’їзді до Микільського-на-Дніпрі. Його звели у 90-ті за застарілою технологією. Цьогоріч конструкція стала значно надійнішою, через те, що ремонтники проклали там водопропускну трубу, а зверху улаштували дорогу. Потреба у шляхопроводі виникла через часті-густі паводки.

Також 2 мости капітально відремонтували на дорозі Зелене-Богданівка-Богуслав, що у Павлоградському районі.

Нині завершують роботи на третьому, біля села Богданівка. Ще один міст ремонтують на дорозі Васильківка-Чаплине, інший – на автошляху Солоне-Лошкарівка.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: