На Дніпропетровщині засудили на 9 років позбавлення волі прийомних батьків Аміни Менго

25 січня 2022 о 13:00 - 4006

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині засудили на 9 років позбавлення волі прийомних батьків Аміни Менго

24 січня Дзержинський районний суд Кривого Рогу визнав винними прийомних батьків 6-річної Аміни Менго за статтею “наруга над тілом”  та засудив кожного з них на 9 років позбавлення волі.

Про вирок суду, який тривав 5 років, повідомили у Національній поліції.

Про зникнення своєї прийомної дочки подружжя Кудряцевих повідомили влітку 2017 році. Тоді дитину шукали всі, а потім виявилось що ті, хто мав виховувати, захищати й любити, тіло дівчинки розчленували та спалили.

Аміна Менго

Сам прийомний батько зізнався в ході слідства, що розчленив зі своєю дружиною тіло доньки та спалив, після чого викинув останки в водойму.

Те, що залишилось від дитини, відвезли на експертизу, яка підтвердила, що вони належать загиблій Аміні.

Прийомні батьки так і не зізналися, навіщо знадобилося так старанно позбавлятися від трупа дитини, якщо, за їхніми словами, дівчинка просто померла уві сні. Але те, що таким чином ці нелюди могли приховати жахливіший свій злочин, цілком можливо.

Та навіть після наведення доказів та фактів наруги над тілом дівчинки, судове розслідування тривало довгих 5 років. Кілька разів його переносили, про що “Лица” повідомляли раніше.

Весь цей час злочинці були на волі та навіть судились за право і надалі утримати свій прийомний дитячий будинок та опіку над іншими дітьми.

Наразі суд завершився, а винні понесуть заслужене покарання.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: