На Дніпропетровщині зафіксований спалах сказу

14 серпня 2020 о 17:30 - 14066

Andrey FedorovAndrey Fedorov


На Дніпропетровщині зафіксований спалах сказу

У селі Карпівка Широківського району зафіксували випадки захворювання тварин сказом.

Про це йдеться на офіційному сайті громади.

12 серпня на засіданні в Широківській райдержадміністрації розглянули питання проведення заходів щодо ліквідації захворювання тварин сказом в селах Карпівської сільської ради і недопущення його розповсюдження на території Широківського району.

Прийняли рішення щодо оголошення населеного пункту з прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими масивами небезпечним осередком спалаху сказу тварин та ввести карантинні обмеження.

Населені пункти Широка Дача, Цвіткове, Вишневе, Зелений Гай, Тихий Став, Олександрія, Плугатар Карпівської сільської ради з прилеглими до них угіддями, пасовищами, польовими масивами визнали загрозливими зонами щодо сказу тварин.

На мисливських угіддях неблагополучного пункту та загрозливої зони забороняється проведення промислового та ліцензійного відстрілу диких тварин, їх вилов і вивіз. Затверджено план заходів по ліквідації сказу на території села Карпівка Карпівської об’єднаної територіальної громади і недопущення його розповсюдження на території району.

«Попередьте дітей та знайомих про небезпеку зараження», – зазначається на сайті громади.

Вже розпочалась масова вакцинація тварин у с. Карпівка. Вивозити тварин з карантинної зони наразі заборонено. У с. Зелений Гай та с. Плугатар профілактичні щеплення від сказу тваринам проводили раніше.

Розпочинають вакцинацію тварин о 8:30 год. у визначені дати, що наведені в таблиці. Для проведення процедури щеплення собак та котів відповідальні особи (ветеринари) відвідують населені пункти та домоволодіння з метою збереження життя та здоров’я жителів громади та їх домашніх улюбленців. ВАКЦИНА Є БЕЗКОШТОВНОЮ!!! (платними є реєстрація тварини та шприц).

Нагадаємо, на Дніпропетровщині зафіксували спалах африканської чуми свиней.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: