На Дніпропетровщині виявили незаконний піщаний кар’єр – ділянку придбав ексдиректор автодорожньої фірми

10 лютого 2021 о 15:00 - 866

Регіна ОрловаРегіна Орлова


На Дніпропетровщині виявили незаконний піщаний кар’єр – ділянку придбав ексдиректор автодорожньої фірми

Каравани на Дніпропетровщині: пісок відвантажують і везуть фурами майже цілодобово, адже поруч – «Велике будівництво». А беруть матеріали з численних нелегальних кар’єрів. Хто заохочує піщаних нелегалів та чому техніка компанії «Автомагістраль-південь» працює на приватних ставках? 

Про це повідомляє СТОПКОР.

Власник цієї ділянки – Дмитро Алмазов, який у 2019  очолював «Автомагістраль-схід». Ця фірма спеціалізується на автошляхових роботах і через бенефіціарів пов’язана з будівельним гігантом «Автомагістраль-південь».

Торік пан Алмазов залишив посаду. І майже одразу після цього прикупив 24 земельні ділянки.

Причому усі вони, окрім однієї, розташовані на території, де наразі прокладають автошлях Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Цей збіг неабияк зацікавив команду «СтопКору». Невже колишній автодорожник, який вочевидь знав про план будівництва, цілком випадково вирішив придбати землю саме там, де буде нова дорога? Хоча сам власник пояснює, що там він начебто хоче вирити… ставки для розведення риби.

Цікаво, що навкруги – самі поля. І чомусь саме тут хочуть розводити рибу. А може справа не у карпиках і карасях, а у піщаних кучугурах?

Для чого насправді копають «озера» та куди піде піщана суміш, випадково проговорився один зі співробітників «Автомагістраль-південь»: він пояснив, що родючий шар ґрунту знімають, аби зробити піщаний кар’єр.

Адже «матеріал для дороги потрібно брати». Зауважимо, що компанія вже господарює на вказаних ділянках.

Також ми писали: Третину всіх тендерів Укравтодору за рік загарбала «Автомагістраль-Південь».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: