На Дніпропетровщині відкрили 16 навчальних центрів для абітурієнтів з Криму та Донбасу

30 червень 2021 о 15:30 - 4273

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині відкрили 16 навчальних центрів для абітурієнтів з Криму та Донбасу

Про роботу освітніх центрів для абітурієнтів з Криму та з окупованих районів Донбасу, яка триває з 7-го червня, нагадало Міністерство освіти та науки.

Про це пише D1.

В таких центрах абітурієнти з Криму та Донбасу мають змогу подати заяву на вступ до обраного навчального закладу. Також надається можливість заповнити освітню декларацію. Й головне, вищезгадані абітурієнти складатимуть тут іспити з української мови, а також з історії України, саме такі предмети входять до переліку іспитів Державної підсумкової атестації.

У Дніпропетровській області освітні центри для абітурієнтів з Криму та окупованих районів Донбасу працюють при 16 навчальних закладах.

11 з них знаходяться в Дніпрі, а саме: у Державному аграрно-економічному університеті, Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, НТУ «Дніпровська політехніка» та Автотранспортному професійному коледжі при ньому.

Також в нашому місті центри працюють при Національній металургійній академії, Українському державному хіміко-технологічному університеті, ДНУ ім. Олеся Гончара, Національному університеті залізничного транспорту імені академіка Лазаряна, Університеті митної справи та фінансів, Придніпровської державної академії фізкультури і спорту, а також в Медакадемії МОЗ України.

Два центри розпочали робот у Кривому Розі (в Криворізькому державному педагогічному університеті та Національному університеті).

Ще по одному центру працюють у Павлограді (в Професійному коледжі при «Дніпровської політехніці»), Марганці (в тому ж коледжі при «Дніпровської політехніці») та Кам’янському (в Дніпровському державному технічному університеті).

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: