На Дніпропетровщині судитимуть учасників злочинної групи, яка розповсюджувала вогнепальну зброю та вибухівку до Дніпропетровської та Запорізької областей з території ООС.
Як повідомили в прес-службі поліції Дніпропетровської області, 32-річний організатор та двоє учасників групи з міжрегіональними зв’язками тривалий час відправляли зброю, бойові припаси, вибухові речовини та вибухові пристрої до Дніпропетровської і Запорізької областей, з території Операції об’єднаних сил. Також з метою конспірації, чоловіки залучали знайомих жінок до своєї діяльності. Вони виконували функції кур’єрів і відправляли зброю та боєприпаси замовникам через поштові відділення та інколи, із рук в руки.
12 травня злочинну діяльність групи зупинили. Під час більш ніж 20 обшуків, у автівках та в помешканні злодіїв, правоохоронці вилучили автомат АКСУ, направляючі протитанкові керовані ракети, міни, артилерійські постріли, гранати, набої різного калібру, пістолети, карабіни,рушниці, 400 000 гривень і близько 8 000 доларів США.




В ході досудового розслідування правоохоронцями доведено причетність чоловіків до семи епізодів злочинної діяльності.

Трьом чоловікам повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Двох спільниць притягнуто до кримінальної відповідальності. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Раніше “Лица” також писали:
- У Дніпрі затримали озброєну злочинну групу (відео)
- На Дніпропетровщині судитимуть поліцейських, які змушували невинних зізнатися в злочинах
- Шість років за ґратами проведе чоловік, який розбещував малолітніх дівчаток