На Дніпропетровщині розпочали будівництво аеропорту

18 вересня 2020 о 08:11 - 5746

adminadmin


На Дніпропетровщині розпочали будівництво аеропорту

На Дніпропетровщині розпочали будівництво аеропорту. Одночасно стартували роботи зі зведення нового терміналу та злітно-посадкової смуги.

«Збудувати на Дніпропетровщині новий аеропорт – таке завдання поставив Президент України. Цей проєкт став пріоритетним для облдержадміністрації і для мене особисто, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Будівництво аеропорту стартувало. Він буде сучасним, безпечним та технологічним. Зможе приймати найбільші в світі літаки навіть під час ускладнених погодних умов».

Злітно-посадкову смугу аеропорту зводить держава – коштами розпоряджається держпідприємство «Фінінпро». Вона буде довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами.

Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі зводить інвестор – українська промислово-фінансова група DCH. Вони матимуть 6 виходів на посадку. Поряд буде офісна будівля для працівників летовища, парковка на 1,2 тис місць.

«Наш проєкт складається з кількох етапів. Протягом 2-3 років ми побачимо новий об’єкт. Він буде одним з кращих в Україні – за логістикою, компановкою, якістю смуги», – зазначив керівник проєктної групи DCH з будівництва Міжнародного аеропорту Дніпропетровщини Володимир Васильченко.

В середньому на рік аеропорт прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: