На Дніпропетровщині розпочали анкетування бізнесу для виявлення проблем

06 жовтня 2020 о 17:41 - 3514

Andrey FedorovAndrey Fedorov


На Дніпропетровщині розпочали анкетування бізнесу для виявлення проблем

В Україні, у тому числі в Дніпропетровській області, розпочато анкетування бізнесу. Опитування ініційоване експертною групою, до якої увійшли: радник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Сергій Свистіль та радник голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Верховної Ради України, радник голови правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Дмитро Лось.

Про це 6 жовтня під час дискусії у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (ДТПП) щодо торгівлі української промисловості з Євросоюзом заявив Сергій Свистіль

«Ми готові захищати ваш бізнес, але для цього нам необхідно чітко розуміти його проблеми. Тому ми розпочали анкетування. Ми отримуємо інформацію, структуруємо її, аналізуємо, робимо висновки. І на основі цих висновків буде розроблений план допомоги підприємствам», – сказав Свистіль.

Серед учасників заходу – керівники таких промислових підприємств-членів Дніпропетровської ТПП як компанія «Інтерпайп Україна», Дніпровський завод спеціальних труб, Верхньодніпровський авторемонтний завод, Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомер них матеріалів і виробів та інші.

Віталій Жмуренко, Президент Дніпропетровської ТПП, закликав підприємців задавати експертам всі наболілі питання і зазначив, що у листопаді планується проведення ще однієї зустрічі, на якій будуть обговорюватися результати роботи – що зроблено для бізнесу, яка допомога надана.

Крім того, Дніпропетровська ТПП нагадує, що підприємці можуть звертатися до Палати з будь-яким питанням або будь-якою проблемою, що стосується експорту товару. В ДТПП працює Центр підтримки експорту, сертифіковані спеціалісти якого нададуть ефективну інформаційно-сервісну підтримку експортної діяльності підприємств відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, до 14 жовтня приймаються заявки на Biz Camp для малого та середнього бізнесу – 3-денну програму інтенсивного навчання за основними напрямками ведення бізнесу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: