На Дніпропетровщині, у селі Григорівка Васильківського району, ворожа ракета влучила у шкільний стадіон.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Прилетіло зі сторони Пологів, що на Запоріжжі. Поруч в школі вибило вікна і двері.
В навчальному закладі на той момент знаходилося більше трьох десятків біженців з Волновахи. Жертв немає, нині всі – в безпеці, евакуйовані до іншого місця, мають їжу і забезпечені всім необхідним.
Вдячний голові громади Сергію Павліченку за своєчасне реагування, рятувальникам і поліції за допомогу.
Від стадіону, куди влучила ракета, до школи – всього лише 250 метрів. «Орки» гатять по житловим районам і мирним людям. Тому нагадую: чуєте сирену – терміново в укриття! Не ризикуйте життям! – повідомляє Микола Лукашук.
