На Дніпропетровщині посилили карантин

31 серпня 2020 о 13:00 - 7519

adminadmin


На Дніпропетровщині посилили карантин

На Дніпропетровщині через загрозу коронавірусу подовжили карантин до 31 жовтня.

Деякі обмеження діятимуть у посиленому форматі. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Уряд подовжив адаптивний карантин на всій території країни до 31 жовтня. Відповідне рішення прийняла й регіональна комісія ТЕБ і НС. Як і раніше, область відноситься до «зеленої» зони. Та, на жаль, останнім часом маємо зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. Тому вкотре хочу нагадати мешканцям: будьте пильні та суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час карантину, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Аби не допустити зростання рівня захворюваності на COVID-19, вимушені піти на більш суворі обмеження в культурно-розважальній  сфері».

Відтепер – і до 31 жовтня в усіх регіонах країни, навіть із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки, заборонили проведення дискотек, роботу нічних клубів. Заклади громадського харчування не можуть влаштовувати різні свята.

Під забороною – і концерти. Їх дозволили проводити лише закладам культури, які спеціалізуються на концертній діяльності протягом останнього року.

Крім того, в області залишаються чинними раніше встановлені правила карантину. Так, обов’язково носити маски у громадських будівлях. Слід намагатися уникати скупчень людей. А ще – не подорожувати без нагальної потреби.

Перевозити пасажирів можна тільки в межах сидячих місць. Проводити масові заходи – у розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів. Кінотеатри під час сеансу мають бути заповнені не більш ніж наполовину.

Варто зазначити, що Дніпровська міськрада під час карантину планує святкування Дня міста більш ніж за 10 мільйонів гривень. А лікарі наголошують на уникненні скупчень людей.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: