На Дніпропетровщині поліція викрила шахрайську «схему» заволодіння нерухомістю на мільйони гривень

29 серпня 2020 о 09:23 - 7600

verasta3verasta3


На Дніпропетровщині поліція викрила шахрайську «схему» заволодіння нерухомістю на мільйони гривень

На Дніпропетровщині поліція викрила шахрайську «схему» заволодіння нерухомістю на мільйони гривень.

У «схемі» задіяні адвокатка, нотаріус, державний реєстратор та керівники комерційних структур. Усім зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кількох злочинів, повідомляє прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Злочинну «схему» із заволодіння нерухомістю громадян та комерційних структур викрили та задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань, слідчі слідчого управління обласної поліції та прокуратури.

Організатором виявилася 36-річна адвокатка та директорка товариства. У заволодінні майном їй допомагали двоє керівників товариств, нотаріус, приватний підприємець та державний реєстратор.

На підставі фіктивних рішень суду отримали право власності на чотири об’єкти – квартиру, два будинки та нежитлове приміщення, які знаходились у законній власності третіх осіб. Зареєстрували майно вартістю 8,8 млн гривень на підконтрольних осіб – незахищені верстви населення. Надалі примусово їх виселили, а нерухомість продали.

У четвер, 27 серпня, організатору та учасникам шахрайської «схеми» слідчі  повідомили про підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 28 ч.ч. 3,4 ст. 358 (підроблення, використання підроблених документів), ч. 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: