На Дніпропетровщині підприємець постачав у дитсадки та школи м’ясо за завищеними цінами

09 жовтня 2020 о 12:15 - 2961

adminadmin


На Дніпропетровщині підприємець постачав у дитсадки та школи м’ясо за завищеними цінами

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Тернівської міської ради та Східного офісу Держаудитслужби України про визнання недійсними додаткових угод про закупівлю товарів та стягнення з постачальника до бюджету близько 70 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

У лютому 2019 року між відділом освіти Тернівської міської ради та фізичною особою-підприємцем укладено договір про закупівлю м’яса для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. У подальшому постачальник уклав із замовником додаткові угоди, якими без належного документального обґрунтування збільшив ціну за одиницю товару шляхом зменшення його кількості. Так, замість 18 тисяч кг м’яса на загальну суму понад 748 тисяч гривень підприємець поставив 16 тисяч кг.

Внаслідок неправомірного завищення ціни товару постачальник зайво отримав бюджетні кошти у розмірі майже 70 тисяч гривень.

Наразі за втручання прокуратури додаткові угоди до договору визнано недійсними та зобов’язано підприємця сплатити державі безпідставно отримані кошти.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині депутат міськради попався на хабарі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: