На Дніпропетровщині підприємця упіймали на продажі автодорожникам незаконно видобутого піску

15 серпня 2020 о 16:00 - 13146

adminadmin


На Дніпропетровщині підприємця упіймали на продажі автодорожникам незаконно видобутого піску

Без жодних дозволів та на землі, призначеній для ведення агробізнесу – на Дніпропетровщині місцевий підприємець Анатолій Маляр вирішив надурити державу і влаштував незаконну копанку на ділянці у 10,5 га. Про це повідомляє «Стопкор».

Площа копанки становить 10,5 га, на «точці» працюють два земснаряди, кілька екскаваторів, навантажувачів та самоскидів. Проте роботи ведуться без спецдозволу Держгеонадр на видобуток копалин, а розрита ділянка, судячи з публічної кадастрової мапи, має цільове призначення «для ведення сільського господарства».

Незаконно видобутий пісок продають компанії «Автомагістраль-Південь», яка займається будівництвом доріг. Власники дорожньої компанії запевняють, що не причетні до браконьєрства. Однак «СтопКор» зафіксував на місці видобутку саме їхні вантажівки.

Щойно стопкорівці викрили незаконну точку, за ніч звідти прибрали частину техніки. Правозахисники викликали на місце поліцію, аби правоохоронці зафіксували порушення. «СтопКор» подав заяви до місцевої поліції, прокуратури та райдержадміністрації. Там пообіцяли співпрацювати з розслідувачами і сприяти виведенню піщаних нелегалів на чисту воду.

Нагадаємо, порушення правил охорони або використання надр карається позбавленням волі на термін до двох років, а незаконне використання ґрунту та збут майна, здобутого злочинним шляхом – до трьох років.

Нагадаємо, у Дніпрі поліція затримала на хабарі ректора університету та його помічника.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: