На Дніпропетровщині за півроку виконали будівельних робіт на 7,6 млрд. грн

05 серпня 2021 о 14:00 - 10151

AvatarVirsavia Gonchar


На Дніпропетровщині за півроку виконали будівельних робіт на 7,6 млрд. грн

На Дніпропетровщині у січні–червні 2021р. обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами регіону склав 7,6 млрд.грн.

Як повідомили в ГУ статистики Дніпропетровської області, індекс будівельної продукції до відповідного періоду попереднього року
дорівнював 86,9%.

Будівельний комплекс Дніпропетровської області є одним з найпотужніших в Україні. Частка Дніпропетровщини у загальнодержавному обсязі виробленої будівельної продукції становила 9,9%, і за цим показником область поступається лише м.Києву та Одеській області.

Маючи значний потенціал розвитку будівельної індустрії, підприємствами Дніпропетровщини не тільки створюються об’єкти будівництва, а й випускається широкий асортимент продукції багатьох галузей промисловості, яка використовується у сучасному будівництві.

Так, у січні–травні п.р. частка галузі з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції у загальнообласному обороті від промислової діяльності склала 3% (7,9 млрд.грн).

Внесок регіону в обсяг виробництва в цілому по Україні вапна негашеного у січні–червні 2021р. склав 33,4%, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва – 6,9%, розчинів бетонних, готових для використання – 3,9%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – 2,9%.

Подальший розвиток цих сфер економіки має забезпечити зростання обсягів зведення сучасних житлових будівель та інженерних споруд, їх реконструкції та відновлення.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: