На Дніпропетровщині надзвичайники врятували корову, яка впала в яму

24 травня 2021 о 15:00 - 564

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


На Дніпропетровщині надзвичайники врятували корову, яка впала в яму

24-го травня о 07:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вулиці Сергія Булави села Дмитрівка Петропавлівського району корова впала в яму.

Про це інформує сайт ДСНС України у Дніпропетровській області.

За викликом направлено чергове відділення 57-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління.

По прибуттю до місця події рятувальники виявили тварину, яка потрапила до ями глибиною 2 метри та не може самостійно вибратись звідти.

Співробітниками Служби порятунку разом з місцевими жителями за допомогою рятувальної мотузки корову було вилучено з ями.

На щастя, внаслідок цієї прикрої пригоди, корова не постраждала.

До місця події було залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

Довідка:

  1. На відміну від биків, які зазвичай важать 300-900 кг, маса дорослих корів становить 200-600 кг, рідше до 1000 кг. Вага корови залежить не лише від її віку та якості корму, але й від породи.
  2. Село Дмитрівка Петропавлівського району знаходиться на лівому березі річки Самара, біля впадання в неї річки Чаплина, вище за течією на відстані 4 км розташоване село Миколаївка, нижче за течією на відстані 1,5 км розташоване село Бажани, на протилежному березі — село Мар’їна Роща.  Через Дмитрівку проходять дві автодороги та залізниця, платформа 80 км, на лінії Покровськ—Павлоград. Село засноване в 1776 році як військова слобода. Населення Дмитрівки – 3772 особи.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: