На Дніпропетровщині мати-вбивцю засудили на тривалий тюремний термін

04 листопада 2021 о 12:00 - 7956

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині мати-вбивцю засудили на тривалий тюремний термін

Дніпровський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури та призначив 30-річній жінці покарання у вигляді 6 років позбавлення волі за вбивство власної дитини через необережність та залишення її без допомоги у небезпечному для життя стані.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

У листопаді 2018 року вказана громадянка прийшла до будинку свекрухи, яка після тривалої хвороби була частково паралізована, щоб залишити їй на догляд двох своїх чотиримісячних дітей. Через відмову останньої між жінками виникла сварка, в результаті якої обвинувачена, перебуваючи на подвір’ї, розбила вікно будинку та намагалася перекинути дітей всередину.

Внаслідок злочинних дій матері одна дитина отримала травму голови та численні тілесні ушкодження. Проте жінка не викликала швидку медичну допомогу, до лікувального закладу не звернулась, внаслідок чого дитина померла.

Свою вину зловмисниця визнала частково. Обвинувачення підтримувалось Слобожанською окружною прокуратурою.

Суд першої інстанції призначив їй покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, проте таке рішення було оскаржено прокуратурою у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченої через м’якість.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Дніпрі поліцейські затримали двох вбивць, які можуть сісти за ґрати на 15 років.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: