На Дніпропетровщині дві доби розшукували 85-річного дідуся

28 серпня 2021 о 09:31 - 13192

EditorEditor


На Дніпропетровщині дві доби розшукували 85-річного дідуся

Після дводобових пошуків поліцейські розшукали 85-річного дідуся, який заблукав у лісі. Знесиленого чоловіка знайшли за 10 кілометрів від місця проживання. Зараз його життя рятують лікарі.

Про це інформує відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського районного управління поліції.

26 серпня близько 11:00 до поліції зателефонувала соціальна працівниця та повідомила, що напередодні поїхав з дому та досі не повернувся літній чоловік, за яким вона доглядає. Жінка розповіла, що дідусь має проблеми зі здоров’ям, і може заблукати.

25 серпня він поїхав до магазину на своєму автомобілі, однак додому так і не повернувся. Не гаючи часу, поліцейські відділення поліції № 7 Кам’янського РУП спільно з небайдужими громадянами розпочали пошуки зниклого.

Також до пошукової операції долучили кінолога із службовою собакою. Учасники пошукової групи розділились та почали прочісували місцевість, ретельно оглядаючи територію. Через чотири години, майже за 3 км від домівки, поліцейські розшукали автомобіль дідуся.

Пошуки ускладнювались великою кількість лісових насаджень, а злива не давала можливості повноцінно застосувати розшукову собаку. Однак, не втрачаючи надії, група продовжувала розшукувати чоловіка, все далі розширюючи коло пошуків.

Наступного дня, 27 серпня, поліцейські отримали інформацію, що неподалік пасовища пастух знайшов одяг зниклого чоловіка. Обійшовши прилеглу територію, правоохоронці знайшли дідуся. Він дуже змерз, не міг ні розмовляти, ні стояти на ногах. Знесиленого чоловіка негайно доправили до лікарні. Зараз він перебуває у реанімаційному відділенні, за його життя борються лікарі.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: