На Дніпропетровщині чоловіка позбавили волі за вирубку дерев поза законом.
Як повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі 21-річного хлопця засудили до 5 років за гратами за вирубку лісових дерев у 2020 році на території Синельниківського району. Він наніс державі збитки на суму 150 тис. гривень.
Раніше “Лица” також писали:
- У Кам’янському затримали грабіжника електричної техніки
- Кримінальник недаремно парився в бані з корупціонером: його шкоду зменшили втричі
- У Дніпрі похід до ресторану закінчився шпиталізацією